31 تن از سران مفسد اقتصادی شناسایی شدند

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: 31 تن از سران مفسد اقتصادی کشور شناسایی شده و فهرستی از اسامی آنها در اختیار سران قوا قرار گرفته است.
31 تن از سران مفسد اقتصادی شناسایی شدند
دیگران چه می خوانند:
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: 31 تن از سران مفسد اقتصادی کشور شناسایی شده و فهرستی از اسامی آنها در اختیار سران قوا قرار گرفته است.
31 تن از سران مفسد اقتصادی شناسایی شدند
به گزارش شما و اقتصاد، امیر خجسته شامگاه چهارشنبه در نشست اعضای کمیته برنامه ریزی شهرستان همدان بیان کرد: اسامی این افراد در اختیار روسای قوا قرار گرفته است و امید می رود با این افراد برخورد شود. 
وی با تاکید بر اینکه قوه قضائیه به صورت علنی با مفسدان اقتصادی برخورد کند، افزود: همچنین مجلس شورای اسلامی نیز باید گلوگاه و روزنه های تخلفات اقتصادی را ببندد. 
خجسته اضافه کرد: 6 هزار و 431 خودرو به صورت قاچاق وارد کشور شده بود که با رسانه ای شدن این موضوع برخی مطالب اینجانب را فاقد سندیت دانستند. 
رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وقتی عنوان کردم سند قاچاق خودرو به کشور موجود و قابل ارایه است، آمار یاد شده، تایید شد. 
وی اضافه کرد: با وجود حاشیه سازی ها، هم اینک فیلمی در زمینه قاچاق خودرو به داخل کشور توسط اینجانب منتشر شده است. 
 
*** وجود 15هزار میلیارد ریال سرمایه سرگردان در دست مردم 
نماینده مردم همدان و فامنین در خانه ملت با بیان اینکه باید به معیشت مردم توجه شود، بیان کرد: 15 هزار میلیارد ریال سرمایه سرگردان در دست مردم وجود دارد. 
وی تاکید کرد: مردم در نحوه هزینه کرد این سرمایه، سرگران هستند در حالیکه اگر سه درصد این سرمایه به هر سمتی هدایت شود بحران ایجاد می کند. 
خجسته با بیان اینکه شاهد رشد موسسات مشکل ساز بودیم، افزود: برای پایان دادن به تجمع سپرده گذاران و رفع مشکل این موسسات 200 هزار میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت. 
وی اضافه کرد: مردم بخاطر برخوردهای نامناسب برخی نهادها گلایه مند هستند، در حالیکه مسئولان باید خادم و خدمتگزار مردم باشند. 
 
*** آب، برق و گاز مدارس رایگان شد 
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: هزینه خدماتی نظیر آب، برق، گاز مدارس کشور برای تمامی مدارس رایگان است. 
حمیدرضا حاجی بابایی اضافه کرد: همچنین به دولت اجازه داده شده است که بدهی خود به بخش خصوصی را از طریق تهاتر پرداخت کند. 
وی اضافه کرد: با اجرای این طرح با همکاری بانک ها، 100 هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به بخش خصوصی تسویه می شود. 
نماینده مردم همدان و فامنین در خانه ملت بیان کرد: از شنیدن میزان دریافتی میزان پاداش برخی از مدیران در اسفند سال گذشته ناراحت شدم. 
حاجی بابایی افزود: طبق اخبار موثق و مستند شماری از افرادی که اسفند 96 بازنشست شدند حدود 12 میلیارد ریال پاداش پایان خدمت دریافت کردند. 
وی اضافه کرد: این درحالیست که معلمی را می شناسم که با چند فرزند هم اینک ماهانه 12 میلیون ریال ماهانه حقوق دریافت می کند. 
نماینده همدان در خانه ملت اظهار کرد: این موضوع را در نشستی به رئیس جمهوری منعکس و عنوان کردم چنین ظلم هایی نباید در ایران باشد. 
 
** 22 طرح ملی راکد به چرخه بازگشت 
وی گفت: 22 طرح ملی این استان در طول زمان حذف و فراموش شده بودند که با همت مسئولان موفق به راه اندازی این طرح ها شدیم. 
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی افزود: حرکت انقلابی و جهش ریلی در این استان شکل گرفته که ماحصل آن دریافت مصوبه برقی کردن راه آهن همدان - تهران است. 
حاجی بابایی اضافه کرد: 650 میلیارد ریال در ردیف بودجه برای این طرح پیش بینی و این ردیف از شمولیت شرکت زیرساخت ها جدا و به شرکت راه آهن وصل شده است. 
وی ادامه داد: عملیات اجرایی راه آهن همدان - ملایر خرداد امسال آغاز می شود و راه آهن همدان - تهران از طریق بیجار و با هزینه کرد 101 میلیارد ریال به خط ریلی زنجان وصل می شود. 
 

31 تن از سران مفسد اقتصادی شناسایی شدند

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟