صحنه عجیب از ساحل پوست شیر با نعیم | این صحنه مخاطبان را شوکه کرد

پردیس احمدیه در نقش ساحل و هادی حجازی فر در نقش نعیم، به شکلی دیگر برای مخاطبان سریال پوست شیر محبوب شده اند.
صحنه عجیب از ساحل پوست شیر با نعیم | این صحنه مخاطبان را شوکه کرد

به گزارش شمانیوزپردیس احمدیه در نقش ساحل و هادی حجازی فر در نقش نعیم، به شکلی دیگر برای مخاطبان سریال پوست شیر محبوب شده اند.  سریال پوست شیر ساخته تحسین برانگیز جمشید محمودی بعد از پخش قسمت دوم فصل سوم در فضای مجازی غوغا به پا کرد و موجب بروز واکنش بسیاری از مخاطبان شد. پردیس احمدیه بازیگر نقش ساحل در سریال پوست شیر بعد از پخش جدیدترین قسمت پوست شیر اینستاگرام خود را به روز کرد. در ادامه تازه ترین پست اینستاگرامی پردیس احمدیه را منتشر نموده ایم.

پردیس احمدیه که در سریال پوست شیر لحظات احساسی در کنار هادی حجازی فر بازیگر نقش نعیم پدر ساحل به تصویر می کشد، با قرار دادن ویدیویی از سکانس های پدر دختری دیدنی از سریال پوست شیر در اینستاگرام خود نوشت:

دیگران چه می خوانند:

بابا

دستمو ول نکن

سریال پوست شیر

 

قسمت هیجانی و جذاب فصل جدید سریال پوست شیر

در جدیدترین قسمت پوست شیر، ساحل بعد از تلاش سرگرد مشکات (شهاب حسینی)، نعیم(هادی حجازی فر) و صدرا(مهرداد صدیقیان) آزاد شده و از پدرش نعیم می خواهد که دستش را ول نکند و مراقبش باشد اما با توجه به مراقبت های نعیم در دقایق پایانی قسمت 18 ساحل در آغوش مادرش(پانته آ بهرام) به قتل می رسد. کشته شدن ساحل موجب حیرت بسیاری از بینندگان و به راه افتادن حدس و گمان های آنان درباره شخصیت رباینده او شد.

 

سریال پوست شیر

صحنه عجیب از ساحل پوست شیر با نعیم | این صحنه مخاطبان را شوکه کرد

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟