بازدید جالب توجه مدیرعامل پست کشور از اداره کل پست هرمزگان

مدیرعامل شرکت ملی پست روز گذشته بدون اعلام قبلی تنها به بندرعباس سفرکرده و مدیرکل پست هرمزگان را تغییر می دهد و با پرواز به تهران باز می گردد
بازدید جالب توجه مدیرعامل پست کشور از اداره کل پست هرمزگان

به گزارش دفتر ارتباطات و امور بین الملل شرکت ملی پست، به نقل از روزنامه دریای هرمزگان، روز گذشته محمود لیایی مدیرعامل شرکت ملی پست به صورت بی سر و صدا و کاملا بی خبر و بدون اطلاع قبلی از طریق فرودگاه بندرعباس به هرمزگان سفر کرده و با تاکسی به اداره کل پست هرمزگان می رود.
به گفته کارمندان اداره کل پست هرمزگان، وی ساعتی را بدون اطلاع و به عنوان شهروند عادی در بخش های مختلف پست تردد کرده و از مراحل مختلف ارائه خدمات به مردم مطلع می شود.
معاون وزیر ارتباطات سپس با حضور در جمع نیروهای ستادی اداره کل پست هرمزگان، خود را معرفی و دقایقی را با کارکنان پست به گفت و گو می نشیند و از آن جا راهی اتاق مدیرکل پست هرمزگان می شود.
لیایی سپس عبداله عبدلی را از مدیرکلی پست هرمزگان تودیع و علی نقی زاده؛ معاون پشتیبانی این اداره کل را به عنوان سرپرست پست هرمزگان معرفی کرده و ساعتی بعد به تنهایی به فرودگاه باز می گردد و راهی تهران می شود تا رکورد کم هزینه ترین تودیع و معارفه مدیران کل را ثبت نماید.

امیدواریم این سبک از سفرهای بدون تشریفات مقامات ، بعنوان الگوی سایر مدیران و مسئولان امر قرار گیرد تا ضمن نظارت موثر، تصویر روشن تری از خدمات رسانی به مردم و مجموعه های تحت مدیریتشان بدست آورده و از صرف بیت المال برای سفرهای پرهزینه هیئت همراه نیز جلوگیری نمایند.
پیش از این بازدید موتوری مدیرعامل شرکت ملی پست از روند خدمت‌رسانی به مردم قم خبر ساز شده بود.

دیگران چه می خوانند:

بازدید جالب توجه مدیرعامل پست کشور از اداره کل پست هرمزگان

اخبار وبگردی:

آیا این خبر مفید بود؟