١٤٠٠/٠٤/١٢ ١٢:٤٠ ب ظ
کد خبر : ٨٩٣٥٧٨
دریافت گواهینامه های سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت،سیستم مدیریت زیست محیطی و تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت از شرکت SGS
بازار خودرو: شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری موفق به دریافت گواهینامه های سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت، سیستم مدیریت زیست محیطی و تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت از شرکت SGS سوئیس گردید.
به گزارش بازار خودرو: غلامرضا معصومی رئیس تعالی سازمانی و مهندسی صنایع این شرکت با اعلام این خبر افزود: این شرکت در مسیر نقشه راه توسعه خود، با برنامه ریزی، تلاش و همت مدیران و کارکنان، موفق به استقرار، پیاده سازی و دریافت گواهینامه های سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت بر اساس استاندارد ISO 45001:2018سیستم مدیریت زیست محیطی بر اساس استاندارد ISO 14001:2015و تمدید گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2015از شرکت SGS گردید..

وی ضمن تقدیر و تشکر از کلیه کارکنان و مشاوران شرکت، تلاش و همکاری صمیمانه تمامی واحدها و پشتیبانی های شرکت فولاد مبارکه عنوان کرد: به کارگیری و استقرار استانداردهای مدیریتی، قطعا فرایندهای شرکت را بهبود بخشیده و تعالی سازمانی را میسر میسازد.

میترا شکوهی رئیس واحد ایمنی، سلامت و محیط زیست شرکت نیز در این خصوص ضمن تشکر از همکاری صورت گرفته در خصوص کسب گواهینامه های مذکور تصریح کرد: این شرکت در جهت مدیریت و بهبود فرایندها، ارتقای سطح ایمنی و بهداشت و حفاظت از محیط زیست، ضمن توجه به شرایط پاندومی کرونا و با رعایت کلیه موارد مربوط به حفظ و امنیت اطاعات در تاریخ ۸ و ۹ تیرماه سال جاری، از سوی شرکت SGS مورد ممیزی از راه دور قرار گرفت و توانست گواهینامه های مربوطه را اخذ نماید.

وی در پایان اظهار امیدواری نمود: با استقرار و پیاده سازی این استانداردها در شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری، تداوم موفقیت ها و افتخارات این شرکت را شاهد باشیم


منبع: شمانیوز
 

‍‍‍
چاپ خبر چاپ خبر
ارسال به دیگران ارسال به دیگران
نظرات
نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
نظر :